You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

HAKKIMIZDA

Sph Bilişim Teknolojileri
Solutions Products House

Sph Bilişim Teknolojileri olarak "Solitions Products House" sloganıyla kurulmuş bütün bilişim ekipmanlarını bünyesinde barındıran ve yazılımsal çözümler sunan Yeni Nesil Teknoloji Kiralama Şirketiyiz.

Düşük Bütçe Garantisi

Kiralamasını yapmış olduğumuz bütün ekipmanların, sektörde bulabileceğiniz en düşük fiyat garantisi veriyoruz.Eski olan ürünleri Yeni Nesil ürünlerimizle kıyaslamıyoruz.Hiç bir zaman 5 yıl önce kullanılan ürün ile bu yıla ait ürün bütçesi aynı olmayacaktır.

kurumsal yapı

Şirketimiz Kurumsal bir yapıya sahiptir.Yetkili müşteri temsilcilerimize bütün taleplerinizi iletebilir teklif alabilirsiniz.

güncel ürünler

Envanterimizde sizlere sunduğumuz bütün ürünler Yeni olmakla birlikte,içerisinde kurulu olan yazılımlar tamamen günümüze uygun olarak güncellenmiş yazılımlardır.Windows işletim sistemi ve MS ofis programları lisanslı olarak kurulu gelmektedir.

sorunsuz ürünler

Ürünlerimizin hepsi sizlere teslim edilmeden veya kuruluma gidilmeden önce tek tek yazılımsal,donanımsal ve temizlik bakımından kontrol edilerek gönderilmektedir.Aksi bir durumla karşılaşılması durumunda ürünleri sizlere ücretsiz sağlıyor ve anında değişimini sağlıyoruz.

Sorunsuz hizmet

Organizasyonlarınızda sizlere anahtar teslimi hizmet sunuyoruz. Kayıt sisteminden yaka kartı ve ipine, notebooklardan televizyonlara bütün ürünleri sağlıyoruz.Network kurulumu yaparak sunum kontrol ve salon arasında sunum akışlarını sağlıyoruz.Aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri sağlıyoruz.

sevkiyat

Bizlere iletmiş olduğunuz taleplerinizi belirttiğiniz gün ve saatte sizlere teslim ediyoruz. Kesinlikle sizi arayarak saat konusunda değişiklik talep etmiyoruz.Ürün teslim edecek olan arkadaşlarımız son derece saygılı,nazik ve çözüm odaklı arkadaşlardır.Hizmet kalitesindeki farkımızı çok net anlayabilirsiniz.Farkımız burada da ön plana çıkmaktadır.

Hakkımızda

SPH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ markası olarak üçüncü yılını başarı ile doldurmuş bir şirketiz.Sektörde 18 Yıılık bir deneyime sahip uzman kadroya sahibiz.Ulusal ve Uluslararası bir çok organizasyonda görev aldık. Ulusal alanda Birçok ar-ge çalışması yaparak ürünlerin ve yazılımların sektörde kullanılmasını sağladık.18 Yıldır etkinlik alanında bilişim ürünlerini ve hizmetini sunuyoruz.Kadromuz tamamiyle teknik donanıma sahip ve yaratıcı bir kadroya sahibiz.Sizlere sadece ürün kiralaması sunmuyoruz.Bunun yanı sıra yazılımsal çözümler ve özel uygulamalar geliştiriyoruz.Etkinliklerinizde anahtar teslim olarak hizmet sunuyoruz.

Öncelikle bizi tercih etmenizin sebebi en iyi fiyatı sunmamız.Sonrasında Teknik bilgiye sonuna kadar sahibiz.Bütün ürünleri tek bir noktadan bulabilirsiniz.Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz sorunsuzdur.Bütün firmaların sizlere yaşattığı sevkiyat sorununu kesinlikle yaşamazsınız.

KEsinlikle ekstra kurulum gününe ücret ödemezsiniz. Kurulum gününe ücret almıyoruz.Kurulum gününün sorgulaması şirketimizce yapılmamaktadır.Sözünüz bizim için değerlidir.

Ürünler sizlere teslim edilirken kontrol edilmiş ve çalışır durumda teslim edilir.Olaki siz kullanırken bir sorun oldu hemen bizi arayın.Cihazı değiştirelim veya uzaktan yardımcı olalım.Cihazda yazılımsal bir sorun oluşmuş ise ücretsiz değişim sağlıyoruz.Ürün fiziksel bir hasar aldıysa ürünü servisine gönderiyoruz.Hasar raporu alıp tarafınıza iletiyoruz ve akabinde tarafınıza fatura ediliyor.

371

1 Yıllık Proje

14

Ödül

98
%

Olumlu Geri Dönüşler

2114
Kişi

Müşteri Memnuniyeti

Yeni Nesil Teknoloji için Bizimle Kalın.